KONTAKT


Serwis AGD Warszawa

Apra serwis
 00-705 WARSZAWA
ul. Nadrzeczna 25A
tel.: 22 428 27 74




Naprawa okapów kuchennych

Naprawa okapów kuchennych Warszawa.
Oferujemy usługi w zakresie naprawy, konserwacji i montażu okapu kuchennego.

Pamiętaj:
Nieprawidłowa instalacja, konserwacja
lub naprawa urządzenia
może stworzyć zagrożenie dla użytkownika.
Producent nie ponosi w
takim przypadku odpowiedzialności.
Nie należy wprowadzać zmian w
podłączeniu elektrycznym lub mechanicznym
wyciągu. Może to spowodować
zagrożenie dla użytkownika
lub uszkodzenie urządzenia.

  



                               POWRÓT 

Naprawiamy urządzenia następujących marek:

AEG, Amica, Ardo, Ariston, Beko, Bosch, Candy, Daewoo, Electrolux, Fagor, Faber, Gorenje, Haier, Hoover, Hotpoint, Ignis, Indesit, LG, Mastercook, Miele, Panasonic, Polar, Samsung, Siemens, Smeg, Whirlpool, Zanussi, Zelmer.

Rejon działania:
Serwis AGD prowadzi działalność na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego.
Warszawa
Bemowo: Bemowo Lotnisko, Boernerowo, Chrzanów, Fort Bema, Fort Radiowo, Górce, Groty, Jelonki Północne, Jelonki Południowe, Lotnisko. Białołęka: Białołęka Dworska, Brzeziny, Choszczówka, Dąbrówka Szlachecka, Grodzisk, Henryków, Kobiałka, Nowodwory, Szamocin, Tarchomin, Żerań. Bielany: Chomiczówka, Huta, Las Bielański, Młociny, Marymont-Kaskada, Marymont-Ruda, Piaski, Placówka, Radiowo, Słodowiec, Stare Bielany, Wólka Węglowa, Wawrzyszew, Wrzeciono. Mokotów: Augustówka, Czerniaków, Ksawerów, Służew, Służewiec, Sadyba, Siekierki, Sielce, Stary Mokotów, Stegny, Wierzbno, Wyględów. Ochota: Filtry, Rakowiec, Stara Ochota, Szcześliwiec. Praga Południe:Gocław, Gocławek, Grochów, Kamionek, Olszynka, Grochowska, Saska Kępa. Praga Północ: Nowa Praga, Pelcowizna, Stara Praga, Szmulowizna. Rembertów: Kaweczyn-Wygoda, Nowy Rembertów, Stary Rembertów. Śródmieście: Muranów, Nowe miasto, Powiśle, Solec, Stare Miasto, Śródmieście Północne, Śródmieście Południowe, Ujazdów. Targówek: Elsnerów, Bródno, Bródno-Podgrodzkie, Targówek Fabryczny, Targówek Mieszkaniowy, Zacisze, Utrata. Ursus: Czechowice, Gołąbki, Niedźwiadek, Skorosze, Szamoty. Ursynów: Dabrówka, Grabów, Jeziorki Północne, Jeziorki Południowe, Kabaty, Natolin, Pyry, Skarpa Powsińska, Stary Służew, Stary Imielin, "Las Kabacki", Ursynów, Centrum, Ursynów Północny, Wyczółki. Wawer: Aleksandrów, Anin, Falencia, Las, Marysin Wawerski, Miedzieszyn, Międzylesie, Nadwiśle, Radość, Sadul, Wawer, Zerzeń. Wesoła: Groszówka, Plac Wojska Polskiego, Stara Miłosna, Wesoła-Centrum, Wola Grzybowska, Zielona-Grzybowa. Wilanów: Wilanów Wysoki, Wilanów Niski, Wilanów Królewski, Błonia Wilanowskie, Powsinek, Zawady, Kępa Zawadowska, Powsin. Włochy: Nowe Włochy, Okęcie, Opacz Wielka, Paluch, Raków, Salomea, Stare Włochy, Załuski. Wola: Czyste, Koło, Młynów, Mirów, Nowolipki, Odolany, Powązki, Ulrychów. Żoliborz: Marymont-Potok, Stary Żoliborz, Sady Żoliborskie.

Województwo mazowieckie:   Bielawa, Błonie, Bożęcin Duży, Chylice, Dzikanów Leśny, Emów, Góraszka, Hornówek, Halinów, Izabelin, Jabłonna, Julinek, Józefów, Kiełpin, Klaudyn, Konstancin Jeziorna, Kobyłka, Laski, Legionowa, Legionowo, Lesznowola, Łazy, Łomianki, Majdan, Marki, Michałowice Osiedle, Milanówek, Mysiadło, Mościska, Nadarzyn, Okuniew, Ossów, Otwock, Otwock Wielki, Ożarów Mazowiecki, Piaseczno, Piastów, Płochocin, Podkowa Leśna, Pruszków, Radzików, Radzików Wieś, Radzymin, Raszyn, Rybie, Słupno, Stare Babie, Sulejówek, Truskaw, Turów, Wiązowna, Wołomin, Zaborów, Zakręt, Ząbki, Zielonka, Żabieniec.